جالب ترین ها

دانلود رایگان نسخه کامل کتاب شاقول ابوعلی سینا

دانلود نسخه کامل کتاب شاقول ابوعلی سینا

کتاب ساخت وآموزش وداستان شاقول ابوعلی سینا(شاقول پاندولی)

کتاب شاقول ابوعلی سینا (شاقول پاندولی)

کتاب ساخت وآموزش وداستان شاقول ابوعلی سینا(شاقول پاندولی)

کتاب شاقول یکی از نتایج آزمایش‌های ابو علی سینا، متفکر بزرگ ایرانی را دربردارد. این تحقیق متاسفانه زیر کتاب‌های غربی پر از منطق و استدلال مخفی شده بود تا این‌که ۵سال پیش با سرو صدای یک آمریکایی آلمانی‌تبار منتشر می‌شود و جیب عده‌ای از ناشران را از دلارهای آمریکایی سیراب می‌سازد. موضوع این کتاب اسرار پیشگویی با شاقول است. ممکن است برخی از خوانندگان این اثر بگویند که ما مسائل مهم‌تری داریم، اما پاسخ نویسنده این است که نخستین دلیل نوشتن این کتاب معرفی قطعه‌ای از زندگی ابن‌سینا دانشمند ایرانی است که تا کنون کسی آن‌را بازگو نکرده است.

——————————————————————————————————————————————————————-

دانلود کتاب داستان حیرت انگیز شاقول پاندولی اسرارآمیز دانشمند و فیلسوف ایرانی ابوعلی سینا
در این پست دو کتاب نایاب ، گران قیمت و ارزشمند پیشگویی از طریق شاقول ابن سینا را برای شما آماده کرده ایم
اگر میخواهید از طریق کار با شاقول پیشگویی کنید و از آینده مطلع شوید  
اگر میخواهید از مکان گنج های مدفون شده ی گران بها آگاه شوید  
و یا هر آنچه را که پاسخش برای شما روشن نیست و در پی رسیدن به پاسخ آن مساله هستید کتاب های زیر را دانلود و مطالعه کنید  
این کتاب در سراسر دنیا ترجمه شده و با قیمت های بالایی به فروش میرسد، آنان که به دنبال دانش و اطلاعات در زمینه شاقول هستند میتوانند آموزه های این کتاب را مورد بهره برداری قرار دهند
پس فرصت را از دست نداده و همین حالا این دو کتاب را به صورت رایگان از سایت دانلود کنید
ابن سینا از شاقول برای تشخیص نوع بیماری و سپس درمان آن استفاده میکرد اما اگر مقالات بخش ردیاب – به خصوص آموزش گام به گام کسب مهارت در هنر ردیابی  را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که محدودیتی در کار با شاقول وجود ندارد و شما میتوانید از این وسیله ساده ولی اسرار آمیز در امور دیگری از جمله گنج یابی-پیدا کردن اشیاء‌ گم شده – مطلع شدن از آینده و… نیز استفاده کنید-در واقع با مطالعه این کتاب شما میتوانید یک ردیاب شاقولی  بسازید .

موضوع کتاب شاقول ابن سینا :

موضوع این کتاب اسرار پیشگویی با شاقول است.ممکن است برخی از خوانندگان این اثر بگویند که ما مسائل مهم تری داریم،اما پاسخ ما این است که نخستین دلیل نوشتن این کتاب معرفی قطعه ای از زندگی ابن سینا دانشمند ایرانی است که تا کنون کسی آنرا بازگو نکرده است  در این پست از سایت دانلود کتاب کمیاب و بی نظیر داستان حیرت انگیز شاقول سحرآمیز ابن سینا دانشمند و فیلسوف بزرگ ایرانی را برای شما عزیزان قرار دادیم . کتاب داستان شاقول اسرارآمیز ابو علی سینا یا همان ابن سینا یکی از مشهورترین کتابهای تمام دوران ها میباشد . کتاب شاقول سحرآمیز ابو علی سینا در قالب ۱۸۳ صفحه به صورت فرمت پی دی اف PDF و بسیار خوانا میباشد . کتاب شاقول ابن سینا را به تمامی شما عزیزان توصیه میکنیم که حتما دانلود کرده و بخوانید .

این کتاب حاوی یکی از نتایج آزمایشهای ابو علی سینا متفکر بزرگ ایرانی است که متأسفانه زیر کتابهای غربی پر از منطق و استدلال مخفی شده بود ،تا اینکه ۵سال پیش با سرو صدای یک آمریکایی در واقع آلمانی تبار منتشر می شود و جیب عده ای از ناشران را از دلارهای آمریکایی سیراب می سازد.ما نیز بر اثر یک اتفاق ساده متوجه این مسأله شدیم،آنرا دنبال کردیم و از زاویه ای که آن دانشمند بزرگوار ایرانی و مسلمان نگاه کرده است،مطرح ساختیم.

ما در این قسمت دو نسخه از این کتاب را برای شما آماده کرده ایم ْنسخه اول همین نسخه ای که توضیح آن را در متن بالا داده ایم و نسخه دیگر نسخه ی دست نویس این کتاب است که به زبانی ساده و شیوا نحوه کار با شاقول آموزش داده میشود .

 

دانلود کتاب با حجم ۲۳ مگ

دانلود کتاب نسخه دستی با حجم حدود ۷ مگ


برچسب ها

مطالب پیشنهادی ایرانیا که شاید مفید باشند برای شما

نظر شما در مورد این مطلب : (پس از نوشتن نظر برای ثبت به سوال امنیتی زیر پاسخ دهید جهت تشخیص شما از رباط)