جالب ترین ها

عکس جدید مدل کیف و کفش زنانه و دخترانه سال 97 – 2018

Photo new model handbags and women’s shoes 2018 – 1397

جدیدترین و قشنگترین مدل های کیف و کفش برای خانم ها که از بین مارک های برند بازار و

مارک های سطح متوسط در بازار ایران و خارج امسال مد هستند به همراه عکس های با کیفیت در ایرانیا .

به همراه تاریخچه ی صنعت مدلینگ کفش و لباس / عکس ها بزودی

مقاله زیر در مورد تاریخچه ی صنعت مدلینگ کفش و لباس می باشد که به صورت ترجمه از یک منبع خارجی است.

بیش از هفتاد سال از تاریخ مد کیف و کفش و لباس می گذرد حال سوال اینجاست، چگونه اسلوب تغییر کرده از سال 1920s
این شگفت انگیز است تا ببینید که چگونه مراسم های مختلف در تاریخ تحت تاثیر قرار داده و راه مردم در طول زمان در لباس پوشیدن تغییر کرده است. برخی از مد محبوب ترین کلاسیک هستند، آنها می توانند در آزمون زمان ایستاده و به ندرت “بیرون رفتن از سبک”، تنها تجربه تغییرات جزئی به نگه دارید تا با روند. موارد دیگر لباس می تواند در نظر گرفته شود “مد”، سبک تنها برای یک فصل کوتاه محبوب و پس از آن دیگر هرگز پوشیده بوده اند. اغلب روند مد خاصی وابسته به سلیقه گروهی خاص از مردم و یا دار و دسته هستند و معمولا با موقعیت اجتماعی و یا تنظیمات فرهنگی مانند نوع موسیقی آن فرد را دوست همراه است. مد نیز می تواند با رویدادهای جهان مانند جنگ یا اقتصاد تاثیر میگذارد. به عنوان مثال، در طول جنگ جهانی دوم، مردم تنها اجازه داده شد یک مقدار مشخصی از پارچه به طوری که آنها مجبور شدند به ایجاد لباس های ساده است که به اندازه کافی عملی برای وظایف زمان جنگ بود. از 1920s به 1990s، مد عمومی منعکس خلق و خوی هر دهه و تغییرات در جامعه به عنوان سبک های لباس و لوازم جانبی تکامل یافته با زمان به نمایش گذاشت.

تغییرات در دامن و لباس مد به طور چشمگیری بین 1920s به حال تغییر کرده و متنوع است، و همچنین در هر دهه است. در سال 1920، تنها چند سال پس از جنگ جهانی اول، دامن و لباس hemlines افزایش یافت و خطوط دور کمر به لگن را کاهش داد. این تغییرات مد مگس کش پسرانه مشخص شده است که 1920 را به عنوان یک دهه از انحطاط و سرگرم کننده همراه است. در طول 1926-1928، hemlines گزارش شد که بالاترین آنها باشد اما یک بار بازار بورس سقوط در سال 1929 و رکود بزرگ در مجموعه، خطوط لبه دار به طول محافظه کارانه تر (زیر زانو یا پایین تر) بازگشت. 1930s افتخار بازگشت به زنانگی و زرق و برق هالیوود بت شد. لباس شب تعصب کاهش و لهجه DIAMANTE نشان داد و از نوعی پارچه ابریشمی یا مخملی ساخته شد. برای یک نگاه گاه به گاه در لباس سی سالگی باریک قطع شد و شانه های پهن و یک کمربند دور کمر بود. لهجه خز واقعی و چاپ گل نیز در طول این دوران تا زمان جنگ جهانی دوم آغاز شد و نگاه پر زرق و برق دهه درخشش خود را از دست داده محبوب بود.

در طول جنگ جهانی دوم، پارچه لوکس مانند پشم، ابریشم و نایلون بسیار کنترل شده بود و دامن و لباس زنان اغلب از ویسکوز و ابریشم مصنوعی ساخته شد. دامن و لباس نیز از هر چیزی است که می تواند در داخل یک خانه پیدا شده است (مانند پرده ها، لباس خواب و یا ورق های تخت) با توجه به غیر قانونی بودن استفاده از پارچه های اضافی در هنگام ساخت یک ساز و برگ از حدود سال 1942 تا سال 1947. با رونق اقتصادی در ساخته شده است 1950s، زرق و برق مد روز تبدیل یک بار دیگر و خط A و مداد دامن بسیار محبوب مد فرم اتصالات بودند. لباس در دهه اغلب از ویژگی های دلخوری و عصبانیت شیک و یا لهجه توری و معمولا طول زانو یا چای طول بود. رفتن به اواخر دهه پنجاه و 1960s مینی لباس و پیراهن زنانه دامن بلند لباس بلند دامن به صحنه آمد. وزارت دفاع لباس مدل دهید با دامن های کوتاه و ضخیم، الگوهای رنگی محبوب شد. مریم م، یک طراح مد مد یکی از افراد با اعتبار ایجاد نمادین مینی دامن از اواسط دهه شصت است. در اواخر دهه شصت و هفتاد هیپی مد در زمان بیش از گشاد و، روان دامن بلند دامن و لباس غالب تبدیل شد و کفش های پاشنه بلند پهن و کیف های سلطنتی. موسیقی دیسکو و رقص نیز لباس با خطوط بلند و باریک، دامن جریان و پارچه سوسو زننده که در یک باشگاه شبانه به دنبال بهترین تحت تاثیر قرار.

همانطور که ما وارد سال 1980، مد یک بار دیگر تبدیل شده است. دامن و لباس یک بار دیگر طولانی تر بود و برجسته خطوط راست و طراحی جدی تر است. همانطور که بیشتر و بیشتر زنان پیوست حرفه ای نیروی کار لباس کسب و کار یک روند برای زنان با دامن محافظه کار راست شد و شانه های پهن، کاپشن جعبه مانند صدر نگاه. در دهه هشتاد، مد روز تبدیل شد به شدت توسط ستاره موسیقی و فیلم به نظر می رسد هر جا گزیننده خاموش شده توسط مدونا، سیندی لپر، و ستاره فیلم مالی رینگوالد نشان داده شده است را تحت تاثیر قرار. در 1990s، دامن و لباس به عنوان برجسته نیست و بیشتر به نظر می رسد گاه به گاه با هیپ هاپ و موسیقی آلترناتیو تنظیمات صحنه برای مد در دهه های اولیه قابل قبول شد. دامن و لباس معمولا کوتاه مدت و حتی تحریک آمیز بود، به خصوص در بخش دوم این دهه، با این حال شل و روان لباس و همچنین دامن جین طولانی شد همچنین روند قابل توجه.

مدل جدید کیف و کفش زنانه و دخترانه سال 97 – 2018

عکس ها و تصاویر کفش و کیف مد امسال بزودی اضافه خواهد شد.


برچسب ها

مطالب پیشنهادی ایرانیا که شاید مفید باشند برای شما

نظر شما در مورد این مطلب : (پس از نوشتن نظر برای ثبت به سوال امنیتی زیر پاسخ دهید جهت تشخیص شما از رباط)