جالب ترین ها

آموزش رقص هیپ هاپ 2017

۲۳ام خرداد ۱۳۹۶ سایر بخش ها

آموزش رقص هیپ هاپ 2017 + معرفی هیپ هاپ دنس

رقص هیپ هاپ به سبک رقص خیابانی در درجه اول به هیپ هاپ یا موسیقی انجام شده است که به عنوان بخشی از فرهنگ هیپ هاپ تکامل یافته اشاره دارد. این شامل یک طیف گسترده ای از سبک های درجه اول شکستن، قفل، و ظاهر است که در 1970s ایجاد شد و توسط خدمه رقص در ایالات متحده محبوب ساخته شده است. قطار روح را نشان می دهد تلویزیون و در 1980s فیلم دیونه ‘، ضرب و شتم، خیابان و وحشی سبک این خدمه و سبک های رقص در مراحل اولیه خود به نمایش گذاشت. بنابراین، به قرار گرفتن در معرض جریان اصلی هیپ هاپ. صنعت رقص با، مدل استودیو مبتنی بر تجاری از هیپ هاپ-گاهی به نام “سبک جدید” و یک هیپ هاپ سبک تحت تاثیر رقص جاز به نام “موسیقی جاز، فانک” پاسخ دادند. رقصنده کلاسیک آموزش دیده این سبک استودیو به منظور طراحی رقص از رقص هیپ هاپ که در خیابان انجام شد توسعه یافته است. از آنجا که این توسعه، رقص هیپ هاپ در هر دو استودیو های رقص و فضاهای باز انجام می شود.

تجاری سازی رقص هیپ هاپ به 1990s و 2000s با تولید چند نشان می دهد تلویزیون و فیلم مانند سخت کار کردن ادامه داد، سیاره B- پسر، ریزه، StreetDance 3D، بهترین و خدمه رقص در امریکا، سایگون الکتریک، گام تا سری فیلم ، و LXD، یک سری وب است. اگرچه رقص در سرگرمی تاسیس، از جمله نمایندگی خفیف در تئاتر، آن را به یک حضور قوی در محله های شهری است که به ایجاد مشتقات رقص خیابانی ممفیس jookin، turfing، نیمتنه چرمی، و krumping منجر حفظ می کند.

1980s فیلم، نمایش های تلویزیونی، و اینترنت به معرفی رقص هیپ هاپ در خارج از ایالات متحده کمک کرده است. از زمانی که در معرض، فرصت های آموزشی و مسابقات رقص کمک کرده اند حفظ حضور خود در سراسر جهان. اروپا میزبان مسابقات مختلف هیپ هاپ بین المللی مانند انگلستان B- پسر مسابقات قهرمانی، از Juste Debout و EuroBattle. استرالیا میزبان یک رقابت مبتنی بر تیم اصطلاح جهان برتری میدانهای و ژاپن میزبان یک رقابت دو در دو اصطلاح جهان رقص کولوسئوم.

وجه تمایز هیپ هاپ از دیگر اشکال رقص است آن است که اغلب “آزاد” (بداهه) در طبیعت و رقص هیپ هاپ خدمه اغلب در رقص رقابت های محاوره آزاد به عنوان “جنگ” نامیده می کنند. خدمه، freestyling، و جنگ شناسه های این سبک می باشد. رقص هیپ هاپ می تواند یک شکل از سرگرمی و یا یک سرگرمی. همچنین می تواند راه را برای فعال ماندن در رقص رقابتی و یک راه برای ایجاد یک زندگی با رقص حرفه ای باشد.